eleganckie obuwie w kolorze brązowym
Obuwie męskie

Buty derby – niesztampowe wcielenie mężczyzny

eleganckie obuwie w kolorze brązowym

Moda męska co sezon zaskakuje, jednakże modelem obuwia, który jest nieśmiertelny i zawsze na czasie pozostaje typ derby. Posiadają one cechę szczególną, czyli otwartą przyszwę. Ta przednia część buta, okrywająca palce i podbicie jest zawsze w centrum uwagi, toteż jej bardzo oryginalne wykończenie ma tutaj ogromne znaczenie. Mając taki wariant w swojej garderobie można stworzyć niebanalne stylizacje z najrozmaitszymi częściami ubioru.

Buty derby za pan brat z właścicielem

Mężczyźni, którzy cenią sobie perfekcyjne wykończenia oraz wysokiej jakości materiały szybko wypatrzą swoją ulubioną wersję derbów – angielek. Odznacza je piękno w każdym detalu, a co za tym idzie: widoczne przeszycia, sznurowanie oraz podeszwa jednolita lub traperowa. Do wyboru są także opcje butów na platformie, z koturnem oraz zupełnie płaskie. Wyselekcjonowanie tej jedynej pary nie zajmie dużo czasu, biorąc pod uwagę to, co się lubi. A można zyskać fantastyczne połączenie casualowe na co dzień, jak również na czas specjalnych okazji. Wzór butów derby znakomicie dopasuje się do materiałowych spodni, chinosów, joggersów, jeansów. Będzie się w nich wyglądać atrakcyjnie, schludnie i w zgodzie z obowiązującymi trendami.

Nieskazitelny look

Czarne, brązowe derby są klasykiem. W kolekcjach prezentowanych przez wielu producentów nie brakuje jednak innych kolorów, takich jak: niebieski, szary, granatowy, musztardowy. Do dyspozycji są także bardzo awangardowe wersje zawierające określony print na cholewce lub bardzo kontrastującą podeszwę. Dzięki temu każdy może wyłonić taką odmianę, która go urzeknie i stanie się numerem jeden spośród posiadanych butów. Moda cały czas się zmienia, lecz buty derby na długi czas pozostaną na wysokiej pozycji, która już dawno się uplasowała i nic nie wskazuje na to, by coś ją obniżyło. Czas zatem wyszukać swój rozmiar i cieszyć się wygodą chodu.