narzutka nie na sukienke
Dodatki i akcesoria,  Moda damska

Dopełni kobiecej stylizacji – narzutka na sukienkę.

Narzutka na sukienkę to nie tylko jeden z elementów mody ślubnej. Coraz częściej dopełniamy stylizację z sukienką w roli głównej właśnie narzutkami. Ten element stroju nie tylko chroni przez chłodem, ale przede wszystkim ożywia strój i sprawia, że ubiór wydaje się kompletny. Jaką narzutkę wybrać, by wyglądać modnie, elegancko i czuć się swobodnie?

narzutka na sukienkeWygoda i elegancja w jednym.

Narzutki sprawdzą się o każdej porze roku. To, jaką wybierzemy zależy od modelu sukienki oraz naszej całej stylizacji. Możemy zdecydować się na poncho, dzianinowe marynarki, kardigany, ale też narzutki z delikatnego materiału osłaniające ramiona. Popularne stają się narzutki w formie trójkątnych chust, podobne do tych, które na szydełku dziergały nasze babcie i prababcie. Producenci ubrań coraz częściej tworzą też komplety łączące sukienkę i narzutkę w tym samym fasonie i kolorze. To doskonały pomysł i sposób na oryginalną kreację. Taką stylizację wystarczy dopełnić butami czy torebką w innym kolorze, a efekt będzie zdumiewający.

Jaki kolor?

I znowu pojawia się pytanie dotyczące koloru. Możemy zdecydować się na jedną, uniwersalną narzutkę, która będzie pasowała do wielu różnych sukienek. Wówczas preferowany jest kolor ciemny (czarny, granatowy) lub odwrotnie (biel, popielaty). Jeśli lubimy eksperymentować z modą i tworzyć różnorodne stylizacje, można zdecydować się na kilka różnych narzutek w dowolnych barwach i z różnymi oryginalnymi wzorami. Narzutki przydadzą się na co dzień, ale też na oficjalne wyjścia.

Skąd wziąć tą idealną? Zapraszam do sklepu Yups, który posiada bogatą ofertę i świetne ceny, znajdzie się i narzutka na sukienkę, która spełni twoje oczekiwania.