nastolatka w młodzieżowej bluzie
Moda

Kolorowe bluzy – must have szafy każdego nastolatka

Czas dorastania to przede wszystkim okres zwiększonej aktywności fizycznej, czas radości i zabawy. Dlatego ważne jest, aby każdy nastolatek miał w swojej szafie ubrania, które zapewnią mu wygodę i swobodę ruchów. Fajne bluzy młodzieżowe to podstawowy element garderoby nastolatka.

Jaką bluzę dla nastolatków wybrać?

Kolorowe bluzy dla nastolatków (zobacz tutaj) mogą mieć rozmaite formy. Popularne są przede wszystkim bluzy wciągane przez głowę, rozpinane na zamek błyskawiczny lub rzepy, bluzy z kapturem lub bez, z kieszeniami przednimi lub bocznymi. Dostępne są w wielu kolorach, gładkie albo we wzory. Mogą mieć wszyte aplikacje. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli fajnych bluz młodzieżowych.

Z czego mogą być uszyte bluzy?

Bluzy dla nastolatków uszyte mogą być z materiałów różnego rodzaju, jednak najczęściej jest to bawełna, dobrego gatunku, która zawiera dodatek elastanu. Dzięki temu bluza nie rozciąga się, nie mnie, natomiast ładnie układa się na sylwetce i nie krępuje ruchów.

Bluza dla nastolatków może być również dodatkowo ocieplana futerkiem od wewnątrz.

Różnice pomiędzy bluzami dla dziewczynek i dla chłopców

Każda dziewczynka już od najmłodszych lat chce wyglądać dobrze. Fajne bluzy młodzieżowe dla dziewczynek są starannie powykańczane, zamiast kaptura najczęściej mają golf, luźny, szeroki, który można dowolnie układać. Mogą mieć również naszyte różne ozdoby. Świetnie wyglądają z legginsami oraz każdego rodzaju spodniami, ze spódnicami i szortami. Narzucić je można także na sukienki w chłodne wieczory.

Bluza dla nastolatków, dla chłopców powinna być przede wszystkim wygodna i mieć kieszenie, najlepiej kilka, w których można ukryć wszystkie skarby. Kolorowe bluzy dla nastolatków muszą być szerokie, nie opinać ciała, tak aby można było uprawiać w nich wszelkie aktywności fizyczne. Może być z kapturem, albo wciągana przez głowę lub rozpinana na zamek.

Bluzy dla nastoletnich chłopców pasują idealnie do spodni bojówek, dresowych, jeansów, a także do każdego typu obuwia. Można je nosić na gołe ciało lub z podkoszulką.