koszule damskie
Moda damska

Koszule damskie w niebanalne wzory – jaki print wybrać?

Modne koszule damskie to nie tylko modele jednolite, ale również pokryte efektownymi wzorami. Wybór jest na tyle duży, że każda pani wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Warto wybrać jest print, który znajduje się w aktualnie obowiązujących trendach. To sprawdzony sposób na to, aby odmienić charakter całej stylizacji.

Motyw panterki

koszule damskie

Wśród modnych koszul damskich można znaleźć modele w panterkę. Jeszcze kilka lat temu motywy zwierzęce wydawały się być wielkim kitem. Obecnie jest zupełnie inaczej – to prawdziwy hit, którego nie powinno zabraknąć w szafie żadnej stylowej kobiety.

Wbrew pozorom wzór panterki nie jest trudny do zestawienia z innymi elementami stroju. Idealnie pasuje ona do neutralnych kolorów, ale nie tylko. Jest to print wyjątkowo wyrazisty, a więc bezpieczniej nie łączyć go z innymi wzorami. Lamparcie cętki również mogą być eleganckie, o ile tylko koszula posiada odpowiednio dobrany fason.

Wężowa skóra

Koszula wykonana z materiału imitujące wężową skórę będzie stanowić fantastycznie urozmaicenie każdego zestawienia. Taki motyw znakomicie współgra z bielą, beżem, brązem, czy też czernią. Wszystko zależy jednak od osobistych upodobań i posiadanej kreatywności.

Wężowy wzór znajduje się w modzie już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Szczególną uwagę warto jest zwrócić na koszule mgiełki, które są lekkie i subtelne. Pasują do wielu różnych typów sylwetki.