nike stefan janoski
Obuwie męskie

Kultowe trampki na różne okazje

Niektóre rodzaje butów zostały opracowane dla pewnych grup docelowych. Co jednak nie oznacza, że nie mogą korzystać z nich inne osoby. Przykładem tego rodzaju butów jest seria Nike Stefan Janowski. Zostały one wymyślone przez człowieka, który doskonale zna się na deskorolkach i na jeździe, uważany za światowego guru dla wszystkich osób, jakie uważają, że skateboarding to ich życie. Ta seria butów zaliczana jest już do kolekcji kultowych trampek, jakie można nosić przy różnych okazjach.

Luźny i wygodny look

Jeżeli ktoś zastanawiałby się do czego pasują buty Nike Stefan Janowski (https://supersklep.pl/buty/nike-sb/janoski), to może wiedzieć, że praktycznie do wszystkiego, co można znaleźć w swojej szafie. Skoro klasyczne trampki, to równie klasyczne spodnie jeansowe. Mogą być to rurki, ale również luźniejsze boyfriendy. Na pewno jeansy w klasycznym kroju, z luźnymi nogawkami na pewno nie obrażą się na to, że również będą występować w towarzystwie takich butów. Świetna propozycja dla fanów miejskiego, wygodnego looku.

nike stefan janoski

Doskonałe wyczucie stylu

Trzeba przyznać, że te obuwie to doskonałe wyczucie stylu, które można również zaprezentować przy nieco bardziej eleganckich kreacjach, np. przy sukienkach lub spódniczkach. Panie na pewno docenią wygodę, którą zapewniają im te buty. W szczególności, że ma się tu do czynienia ze specjalnie wyprofilowaną podeszwą, dzięki czemu noga stąpa pewniej po ziemi. Po co paradować w niebotycznie wysokich, niewygodnych szpilkach, skoro do wyboru są takie wygodne buty w najróżniejszych rozmiarach do wyboru.