czapki z daszkiem męskie
Dodatki i akcesoria

Must have męskiej garderoby – czapka z daszkiem

Bejsbolówka to najpopularniejszy rodzaj czapki z daszkiem w Polsce. Ten uniwersalny element ubiory powinien stanowić swoiste must have każdej męskiej garderoby. Czapkę z daszkiem możemy założyć podczas sportowych zmagań, na spacer z synem czy psem, a nawet i na randkę się nada, o ile dobrze zestawimy ją z koszulą czy kurtką. 

Must have w męskiej garderobie – czapka z daszkiem

Są pewne elementy, które można uznać za obowiązkowe w męskiej garderobie. Skórzana kurtka, biała koszula, bluza z kapturem, skórzany pasek, eleganckie buty, zimowy płaszcz, granatowy garnitur czy klasyczny t-shirt. Do tego zacnego grona warto by dorzucić jakąś czapkę z daszkiem. Najlepsza chyba będzie bejsbolówka (ale to nie jest wymóg konieczny). Męska czapka z daszkiem wzbogaci garderobę przeznaczoną na wyjścia sportowe czy luźne spotkania w wolnym czasie. Idealnie skomponuje się ze skórzaną czy dżinsową kurtką, bluzą czy każdym t-shirtem. Oprócz ochrony przed słońcem nada facetowi luźnego i lekko sportowego wyglądu. 

czapki z daszkiem męskie

Męska czapka z daszkiem dla każdego

Bejsbolówka to bardzo uniwersalny rodzaj czapki. Tego typu czapka z daszkiem, będzie pasować do każdej męskiej sylwetki. Zarówno dla bardzo szczupłej osoby, która preferuje książkę zamiast sztangi, jak i dla kogoś o bardziej atletycznej posturze. Kolorystyka jest tutaj kwestią indywidualną, ale klasyka w postaci czerni, szarości, granacie czy odcieniach jeansu nigdy nie wyjdzie z mody. Męska czapka z daszkiem to doskonały wybór zwłaszcza na wiosenne i letnie dni, kiedy słońce najbardziej daje o sobie znać.