Dodatki i akcesoria

Plecaki Vans i ich różnorodność

Firma Van Dorena słynie przede wszystkim z jednej cechy, już od 1966 roku. Obok niebywałej jakości i wyjątkowego stylu, zawsze najważniejsze było to, czego pragną klienci, to jacy są, co ich napędza i z czym się utożsamiają. Pierwszymi takimi osobami byli kalifornijscy skaterzy, którzy docenili to czego im brakowało, a co dał im Vans, czyli wytrzymałe podeszwy.

Z czasem nie tylko amerykanie, ale cały świat doceniał kunszt i podejście firmy Vana Dorena, począwszy od ulicy, aż po gwiazdy muzyki. Oto firma, która dawała możliwość odnalezienie siebie, odbicia swojej duszy, w produktach spod znaku Vans

Chociaż firma Van Dorena kojarzona jest głównie z oldschoolowym, amerykańskim stylem, to posiada w swoim dorobku designe dla każdej epoki. I to właśnie sprawia, że każdy plecak Vans jest wyjątkowy, wystarczy znaleźć ten, który pasuje do danej osoby. Być może tym jedynym jest właśnie Authentic, czyli pierwszy styl, jaki wprowadził Van Doren, jeszcze kiedy buty tworzył ręcznie dla kalifornijskich skaterów.

Główną cechą byłą tutaj prostota i wysoka jakość. I wielu poszukiwało właśnie tego. Inni zaś znajdą swój wymarzony styl plecaka w bardziej rozbudowanych formach kolorystyki, jak chociażby Old Skool, który chociaż sięga lat 80., to do dzisiaj jest znany z połączenie oldshoolu z nowoczesnością danej epoki.

Plecaki Vans potrafią nie tylko odzwierciedlić osobowość noszącego, ale też są częścią wielkiej społeczności. Świadczy o tym chociażby szerokie zaangażowanie formy na całym świecie, w tworzenie eventów, by skupiać fanów mody ulicznej, skateboarderów i ogólnie ludzi ceniących indywidualny styl.

Stworzenie przestrzeni House of Vans na Brooklynie, która służy do takich eventów, pokazuje jak bardzo Vans dba o to by nie zanikło kulturowe odnajdywanie siebie w dzisiejszych czasach.