Moda damska

Stringi damskie

W niektórych krajach stringi to ubrania noszone zazwyczaj jako bielizna lub strój kąpielowy. Z przodu stringi zazwyczaj przypominają dół bikini, ale z tyłu materiał jest zredukowany do minimum. Są chętnie noszone przez kobiety.

Bielizna damska

Tył ubrania zazwyczaj składa się z cienkiego paska, zaprojektowanego do noszenia między pośladkami, który łączy środek paska z dolnym przodem ubrania. Jednym typem stringów jest typ G, których tył składa się tylko z paska z dobrej jakości materiału. Stringi są dostępne w różnych stylach w zależności od grubości, materiału lub rodzaju tylnej części tkaniny. Bielizna tego typu jest dostępna w różnych kolorach. Wyróżnić można na przykład: czarne, zielone, złote, fioletowe, białe lub różowe. Właśnie dlatego każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Stringi damskie – https://obsessive.com/pln_pl/stringi są zazwyczaj wykonywane z dobrej jakości materiału – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Idealna bielizna dla kobiety

Uważa się, że stringi zostały prawdopodobnie pierwotnie opracowane w celu ochrony, wspierania lub ukrywania męskich narządów płciowych. Przepaski biodrowe są prawdopodobnie najwcześniejszą formą odzieży używanej przez ludzkość, która wywodzi się z cieplejszych klimatów Afryki Subsaharyjskiej, gdzie odzież była noszona prawie 75 000 lat temu. Wiele plemion, na przykład lud Khoisan z południowej Afryki, nosił stringi przez wiele stuleci. Według niektórych historyków mody po raz pierwszy publiczny występ stringów w Stanach Zjednoczonych odbył się na nowojorskich targach światowych w 1939 roku. W dzisiejszych czasach jednak częściej bieliznę tą noszą kobiety. Stringi damskie są wygodne i komfortowe podczas użytkowania, chociaż może się wydawać zupełnie odwrotnie. Tego typu bieliznę można zakupić w każdym sklepie odzieżowym – zarówno stacjonarnym, jak i internetowym.