tuniki damskie tanie
Moda damska

Tuniki damskie – idealna propozycja na lato

Tuniki damskie to jedna z tych propozycji modowych, po które kobiety sięgają wyjątkowo chętnie. Nie ma chyba kobiety, która w swoich stylizacjach nie miałaby co najmniej kilku tunik w różnym stylu. Jak komponować stylizacje z tuniką w roli głównej?

Z czym łączyć tunikę?

Nie każda kobieta dobrze czuje się w legginsach. Nie oznacza to jednak, że musi zrezygnować z noszenia tunik damskich. Tuniki damskie równie dobrze wyglądają w połączeniu z jeansami rurkami.

tuniki damskie tanie

Jest to równie wygodna propozycja jak legginsy, jest jednak bardziej odpowiednia jako stylizacja do pracy, gdzie legginsy nie zawsze zrobią dobre wrażenie. W takiej stylizacji można pokazać się w kinie, na spacerze czy w parku z dziećmi. Jej niekwestionowaną zaletą jest ogromna wygoda i funkcjonalność.

Tuniki damskie, które zakładamy do letnich stylizacji śmiało możemy łączyć z krótkimi spodenkami. Warto wtedy postawić na krótsza tunikę. Tu nie musimy bać się, że odsłonimy zbyt dużo ciała. Lato ma swoje prawa i przywileje i warto z nich korzystać.

Letnie stylizacje dają dużą swobodę, dlatego dłuższa tunikę damską warto wykorzystać jak sukienkę. Na plaże, na spacer, czy na festiwal. Taka propozycja sprawdzi się w wersji bardzo eleganckiej w połączeniu z sandałami na obcasie oraz niewielką kopertówką, jak i casualowej, gdzie stylizację uzupełnimy trampkami, sandałami na płaskiej podeszwie czy wygodnymi espadrylami. Dobierając dużą torbę plażową czy pleciony koszyk stworzymy modną letnią stylizację.