kardigany damskie
Moda damska

Wszystko o stylu boho

Zbliża się lato, więc ponadczasowy styl boho znów zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Ubrania utrzymane w tym stylu kojarzą się powszechnie z wakacjami, a ciekawe stylizacje inspirują do odświeżenia własnej szafy.

Skąd wziął się styl boho?

Styl boho to sposób ubierania się wolnych duchów i artystycznej bohemy, który inspirowany jest między innymi kulturą hipisów. Styl Boho na dobre wpisał się w ramy modowego świata dzięki piosenkarkom i aktorkom lat 90. Od tego czasu stale towarzyszy kolejnym sezonom, inspirując do tworzenia własnych stylizacji i dawania drugiego życia znoszonym ubraniom.

kardigany damskie

Dlaczego styl boho jest modny?

Obecnie styl boho ceniony jest przede wszystkim ze względu na swoją estetykę rodem z instagrama, jednak stylizacje tego rodzaju są również bardzo wygodne. Luźne ubrania nie krępują ruchów, a kwieciste akcenty inspirują do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzy wśród malowniczych krajobrazów. Na tej stronie poznasz fajną ofertę.

Jak się ubierać w stylu boho?

Doskonałą podstawą stylizacji utrzymanej w zgodzie z naturą boho jest sukienka. Oczywiście lekka sukienka powinna zostać udekorowana kwiecistymi wzorami. Bardzo duże znaczenie ma radosna kolorystyka ubrać, nie muszą być one bardzo intensywne, ale stylizacje boho zdecydowanie nie należą do nudnych. Doskonałym dopełnieniem sukienki będzie kardigan damski lub kurtka jeansowa. Warto również zaopatrzyć się w letni kapelusz z szerokim rondem i w modne sandałki.