Moda damska

Jak prawidłowo łączyć rękawiczki skórzane męskie?

Zakupienie wymarzonych rękawiczek ze skóry to dopiero połowa drogi do sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby odpowiednio zestawić ten element garderoby, co nie zawsze jest prostym zadaniem.

Jak można łączyć skórzane rękawiczki?

Jeżeli chodzi o tradycyjne rękawiczki skórzane męskie od napo gloves, to można dążyć nie tylko do połączenia konserwatywnego, ale również do zestawu zdecydowanie bardziej efektownego, który pasować będzie głównie do młodszych mężczyzn. W przypadku skórzanych rękawiczek jest naprawdę bardzo szerokie pole do popisu, dzięki czemu można stworzyć wiele ciekawych i unikalnych stylizacji. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby postawić na odpowiedni kolor. Niestety nie wszystkie odcienie idealnie do siebie pasują, dlatego też źle dobrane rękawiczki skórzane męskie mogą po prostu gryźć się z pozostałą całością.

Na co zwrócić uwagę?

Aby wybrać odpowiednie rękawiczki męskie należy zwrócić uwagę na ich kolor, rodzaj skóry oraz wybrane wykończenia. Wielu specjalistów od mody zaleca, aby kolor rękawiczek skórzanych był taki sam jak kolor butów albo paska do spodni. Taka koordynacja kolorystyczna dla większości stylizacji jest bardzo bezpieczna. Jest to najlepszy wybór przede wszystkim dla tych Panów, którzy chcą wyglądać formalnie i poważnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco poeksperymentować i postawić na odważniejsze kolory. Do ciemnych garniturów idealnie pasują na przykład jasnożółte rękawiczki. Do czarnych butów śmiało można założyć z kolei bordowe albo szare rękawiczki.