Moda damska

Jak wybrać koszulę nocną?

Jak wiadomo koszule nocne muszą spełniać określone wymagania. Powinny być nie tylko komfortowe, ale również podkreślać atuty kobiecej sylwetki. Fasony, a także kroje koszul nocnych są różne, gdyż zarówno producenci, jak i projektanci starają się spełniać rosnące wymagania swoich klientek. Jakie kwestie powinny uwzględnić kobiety przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie?

Rozmiar koszulki nocnej

Wybranie właściwego rozmiaru będzie uzależnione przede wszystkim od słabych i mocnych stron danej przedstawicielki płci pięknej. Kobieta, która jest bowiem bardzo świadoma korzystnych aspektów swojego ciała może zdecydować się o ich wyeksponowanie, tuszując jednocześnie słabsze strony. Obecnie na rynku dostępne są koszule nocne w wielu rozmiarach. Każda kobieta powinna zatem znaleźć produkt dla siebie.

Koszule nocne dla kobiet puszystych

Przedstawicielki płci pięknej, które są określane mianem puszystych bardzo często zmagają się z licznymi kompleksami dotyczącymi swojej sylwetki. Ogromny wybór omawianego rodzaju garderoby sprawia, że praktycznie każda kobieta jest w stanie kupić koszulę nocną, w której będzie się świetnie prezentowała. Puszystym kobietom rekomendowane są przede wszystkim odważne kolory, które odwrócą uwagę od zbędnych kilogramów. Z kolei pozytywny efekt wizualny podkreślą zdobiony dół i odcięcie pod biustem.

Koszulka dla kobiet z małym biustem

W ogromne zakłopotanie wprawiają kobiety także małe piersi. Przedstawicielki płci pięknej muszą mieć jednak świadomość, że efektywnie można je zamaskować przy wykorzystaniu różnego rodzaju wkładek push up. Ponadto właściwie dobrane wzory stworzą świetny efekt optyczny. Można tutaj bowiem wymienić wzory w poziome paseczki czy kwiaty. Kobiety mogą również wykorzystać rozwiązanie polegające na wszytym w koszulę nocną biustonoszu z fiszbinami.