torebki guess
Moda damska

Torebki Guess – Messimo

Być posiadaczką torebki Guess to bez wątpienia, pragnienie niejednej z kobiet.  Z czego słyną i na czym polega ich fenomen? Dowiesz się tego, czytając poniższy tekst!

GUESS WHAT!

Logo, którym posługuje się marka, rozpoznawalne jest praktycznie na całym świecie. Firma powstała w 1981 roku, a jej założycielami byli czterej bracia Marciano. Zasłynęła ona wypuszczeniem na rynek kultowej pary jeansów. Po wielkim sukcesie, jaki odniosły spodnie, przedsiębiorstwo zajęło się produkowaniem także innych elementów garderoby, w tym obuwia oraz akcesoriów. 

PRZEDE WSZYSTKIM: JAKOŚĆ

Rodzima firma braci Marciano, od lat stawiała na wysoką jakość wykonywanych przez siebie produktów. Stąd też, klientki z całego świata doceniły torebki Guess za wykorzystywane w nich dobre gatunkowo tworzywa. Odporne na użytkowanie i czas, połączone z robiącymi wrażenie fasonami, stanowią silny obiekt kobiecego pożądania już od ponad 40 lat. 

SZYK, STYL I KLASA 

Unikatowym znakiem rozpoznawczym wszystkich kolekcji Guess jest ich zadziorny charakter. Pomimo tego, produkty te zawsze pozostają eleganckie i szykowne. Torebki Guess nie stanowią wyjątku od reguły. Są piękne i ponadczasowe. Świetnie sprawdzają się jako dodatki, uzupełniające wygląd różnego rodzaju stylizacji. Przez wzgląd na ich liczne fasony i kształty uznaje się je za funkcjonalne. Zaletą ich drobnych ozdób, nie jest zdominowanie kreacji, a podniesienie jej walorów wizualnych.