koszulka Vans męska
Moda męska

koszulka vans męska – faceci to lubią

Kultowa marka Vans jest jedną z najpopularniejszych jeśli chodzi o streetwear. Moda uliczna opanowała świat, a brakiem sztywnych zasad inspiruje nowe pokolenia. Męska koszulka Vans to absolutny standard streatwearowej branży i można powiedzieć sztandar tego nurtu.

Czym charakteruzuje się moda uliczna?

koszulka Vans męska

Streetwear bardzo trudno jest zdefiniować jednym słowem. Mimo, że narodził się w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Nowym Jorku, to można powiedzieć, że jest zlepkiem wielu kultur. Swoje udziały ma tu nie tylko kultura hip-hopowa prosto z Ameryki, ale także np. japońska moda uliczna, kultura heavy metalu oraz wiele różnych subkultur. Cechami jakimi można określić streetwear są:

  • brak zasad oraz wolność,
  • podążanie za własnymi przekonaniami,
  • bluzy noszone zarówno do dresów, jak i jeansów,
  • klasyczne t-shirty w wersji oversize,
  • swobodne łączenie stylów,
  • oryginalność i odrzucenie rutyny.

Klasyczny t-shirt to klucz

W modzie streetwearowej jednym z najpopularniejszych elementów jest oversize’owy t-shirt, w co idealnie komponuje się koszulka Vans męska. Jest to jeden z głównych elementów tego stylu. Noszona na każdą okazję, zarówno do dresów, jak i do jeansów. Jej ponadczasowy styl sprawia, że nigdy nie wyjdzie z mody, a dodatkowo potrafi świetnie wypełnić streetwearową stylizację. Najczęściej jest o rozmiar lub dwa rozmiary większa, co symbolizuje także swobodę oraz wolność jaką charakteryzuje moda uliczna. W połączeniu z dresami lub joggerami oraz sportowymi butami, tworzy klasyczny dla tego stylu outfit.