Moda męska

Kurtki PROSTO zawsze w modzie

Odzież marki PROSTO to klasyka, choć marka powstała zaledwie przed dwudziestoma laty, początkowo zajmując się w przeważającej części wydawaniem muzyki hip-hopowej. Choć pod ich szyldem nadal wydawane są co roku nowe rapowe albumy, to znaczna część ich działalności opiera się na projektowaniu oraz sprzedaży ubrań, które kochają zwolennicy ulicznego stylu. Prostota, nieszablonowe kolory i wzornictwo okazały się kluczem do serc młodych Polaków, którzy często wolą wybrać spodnie czy bluzy rodzimej produkcji od tych z zagranicznych firm.

Ten obraz widzimy każdej zimy

Luźne spodnie i kurtka PROSTO w połączeniu z prostą czapką z tym samym logotypem. Taki wygląd preferuje cała rzesza młodzieży, niezależnie od tego, czy pochodzi ze wsi czy też z miasta.

Rapowa stylistyka pasuje wszystkim, niezależnie od płci i pochodzenia, łącząc ze sobą ludzi ze skrajnie odmiennych środowisk.

To budujące i pozwala podejrzewać, że młodzi ludzie w zdecydowanej większości są znacznie mniej podzieleni niż przedstawiciele starszych pokoleń, którzy zdecydowanie bardziej podkreślają swoją odrębność.

Kurtki PROSTO to cała gama wzorów, krojów i kolorów, niejednorodna, ale łącząca się pod wspólnym, doskonale rozpoznawalnym w kraju nad Wisłą logo. Są noszone nie tylko na spotkania z przyjaciółmi, wiele osób zakłada je do szkoły, a nawet idąc do pracy.

Pozwalają w pewien sposób zidentyfikować innych, którzy też cenią uliczną modę oraz rapową muzykę, której popularność nie spada od wielu lat. Dlatego w tym roku najpewniej też będziemy je często widywać.

Kurtka zimowa Prosto dostępne w tym miejscu.