Dodatki i akcesoria

Sportowy plecak Vans idealny do szkoły i na trening

Dopełnieniem modnej, streetwearowej stylizacji może być rozpoznawalny na całym świecie plecak Vans. Posiada on uniwersalny kształt i stonowaną kolorystykę, dlatego można go zestawić w modzie miejskiej ze sportowym outfitem oraz casualowym lookiem. W pojemnym plecaku można nosić nie tylko książki i zeszyty, ale również buty na trening, strój sportowy bądź odtwarzacz muzyczny. Tego typu akcesorium idealnie zestawia się ze stylem skate oraz ubiorem hip-hopowym.

plecaki vans

Plecaki od Vans wciąż na fali popularności

Plecaki Vans idealnie prezentują się w mniej formalnych stylizacjach, sportowym looku oraz oversizowym trendzie. Posiadają one kieszenie, w których można przechowywać poszczególne akcesoria, na przykład słuchawki.

Zaopatrzone w wygodny uchwyt, mogą być zawieszone na haczyku. Ich cechą charakterystyczną jest oczywiście rozpoznawalne logo marki, które znajduje się z przedniej części. Co istotne, duży, charakterystyczny napis jest widoczny nawet z dalszych odległości. Modne plecaki są cenione nie tylko w miejskim looku ale również w światowych trendach. Marka kojarzy się prestiżowo i nowocześnie.

Designerski plecak w modzie hip-hopowej

Vans plecak czarny to bez wątpienia klasyka gatunku stylu hip-hopowego. Akcesorium posiada liczne regulacje, dzięki czemu można je dopasować pod kątem swojej sylwetki.

Z całą pewnością można uznać, że ten modny produkt można dopasować do:

  • sportowej bejsbolówki,
  • joggerów,
  • sportowego ubioru,
  • protektorowego obuwia,
  • wygodnych adidasów,
  • klasycznych, białych trampek.