calvin klein
Moda

Calvin Klein – nowojorska firma produkująca odzież designerską

Firma Calvin Klein została założona w 1968 roku przez amerykańskiego projektanta mody Calvina Kleina. Klein założył firmę w swoim studio przy w Nowym Jorku. Projekty Kleina są często opisywane jako klasyczne, nowoczesne i minimalistyczne, proste, ale stylowe. Siedziba firmy znajduje się w tym samym miejscu, gdzie powstała.

Bielizna – kultowa linia Calvin Klein Underwear

Zarówno materiały, jak i design bielizny Calvin Klein wyprodukowanej w Stanach Zjednoczonych są bardzo wysokiej jakości. Firma twierdzi, że tkaniny są wykonane z najlepszych surowców, bez pozostałości chemicznych i są wykonane z naturalnego europejskiego spandexu. Materiały są również oddychające, co pomaga utrzymać ciepło z dala od ciała, aby zachować chłód. Projekt jest prosty i klasyczny, bez dodatków i ozdób. Logo jest nadrukowane w wybranej stronie talii.

Wysokiej jakości spodnie Calvin Klein

Materiały użyte w spodniach Calvin Klein Jeans to głównie bawełna i wiskoza. Materiał spodni jest bardzo miękki i rozciągliwy, co świetnie wpływa na wygodę użytkownika. Mają klasyczny, swobodny krój i są dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Fason spodni jest bardzo swobodny i ma klasyczny wygląd. Nie są zbyt ciasne w talii i mają szeroką nogawkę, która świetnie pasuje do każdej sylwetki.

Dodatki odzieżowe od amerykańskiej firmy

calvin klein

Paski i portfele Calvina Kleina wykonane są ze skóry. Skóra wykończona jest wytłoczonym logo. Pasek posiada również metalową klamrę. Portfel wykonany z czarnej skóry z wytłoczonym logo. Portfel posiada metalowe zapięcie z inicjałami CK. Wszystkie akcesoria Calvina Kleina wykonane są ze skóry, z wytłoczonym logo i metalową sprzączką. Dostępne są również czapki i torebki.