Moda

Męska bluza – ponadczasowy outfit, który warto mieć pod ręką

Męska bluza Prosto z kapturem lub bez powinna znaleźć się w szafie każdego faceta. Niezależnie od tego, czy do pracy musi mieć na co dzień odpowiednio skrojony garnitur, czy też nie. Bluza jest tak uniwersalnym elementem garderoby, że może okazać się przydatna w najmniej spodziewanych momentach.

Wygoda i komfort

Nawet tacy panowie, którzy kochają koszulki polo, eleganckie swetry, koszule i spodni na kant, itd. przyznają, że w swojej szafie mają przynajmniej jedną lub nawet dwie bluzy Prosto. Dlaczego? Ponieważ są one bardzo wygodne i komfortowe. Nie mają one tendencji do krępowania ruchów, a na dodatek są bardzo przyjemne w dotyku.

Co jest najważniejsze – można założyć je w kilka sekund na siebie, dzięki czemu człowiek będzie gotowy do wyjścia. Tak, panowie lubią mieć pod ręką takie elementy garderoby, których zakładanie nie zajmuje naprawdę długiego czasu. Chyba już łatwo zrozumieć ten fenomen bluz sportowych, który udziela się także płci przeciwnej.

Z czym można je nosić?

Prosto bluza może być noszona ze wszystkim. Dosłownie. Nawet, jeżeli mężczyzna bardzo mocno się uprze, to będzie mógł założyć je do spodni na tzw.kant. Jaki efekt uda się osiągnąć? Bardzo oryginalny. To na pewno.

Co więcej, wszystkie elementy stylizacji będą zdawać się do siebie dopasowane. Ekstrawagancja, która sprawi, że facet na pewno będzie wyróżniał się w tłumie. Aczkolwiek, przy takich stylizacjach warto uważać na kolorystykę, jeżeli ktoś naprawdę chciałby zadać szyku i klasy wśród zgromadzonych osób.