modna bluzka damska różowa
Moda damska

Damskie bluzki niezbędne w każdej szafie

Trudno wyobrazić sobie szafę współczesnej kobiety bez bluzek w różnym stylu. Zakłada się je na co dzień do pracy, jak również na bardziej eleganckie okazje, wymagające przemyślanych stylizacji. Modne bluzki doskonale wyglądają ze spodniami i spódnicami. Wiosną i latem zakłada się je również do szortów. Na jakie modele warto postawić w tym sezonie? Poniżej garść podpowiedzi inspiracje dla kobiet szukających pomysłów na zakupy.

Bluzki damskie eleganckie i codzienne

Jeżeli chodzi o eleganckie bluzki damskie to tutaj doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju koszule. Najlepiej postawić na modele oversize, które bardzo ładnie otulają sylwetkę i nie podkreślają jakichkolwiek mankamentów figury. Tkaniny godne uwagi to wiskoza i bawełna.

Niezwykle piękne są też koszule wykonane z lnu. Te ostatnie doskonale sprawdzają się na wiosnę i lato, są kwintesencją wakacyjnej nonszalancji i luzu. Warto wrzucić takie koszule do swojej urlopowej walizki, aby przez kilka dni na dobre zapomnieć o opracowaniu.

Jakie inne modne bluzki warto mieć na swoim zakupowym radarze w tym sezonie? Bez wątpienia bardzo kobiece są tak zwane bluzki hiszpanki z dekoltem rozkładanym na ramiona. Bardzo ładnie eksponują one kobiecą figurę i są seksowne, perfekcyjne wręcz na randkę, czy do klubu. Poza tym w szafie zawsze sprawdzą się też lekkie bawełniane bluzki z krótkim rękawem, które dobrze wyglądają na przykład zakładane pod żakiet do pracy.