Obuwie damskie

Jakie kozaki damskie warto kupić podczas wyprzedaży

Buty mogą być naprawdę ekstrawaganckim dodatkiem do stroju i definiować go, przyciągać spojrzenia, być kropką nad i w stylizacji. Dobrej jakości buty to zawsze mądra inwestycja. Podczas sezonowych wyprzedaży warto polować na przecenione modele, dzięki czemu do szafy można wprowadzić naprawdę awangardowe pary.

Ekstrawagancki kozaki damskie z lakierowanej skóry na obcasie kaczuszce

Jeden z najbardziej ekstrawaganckich modeli kozaków damskich z tego roku to zdecydowanie kozaki z lakierowanej skóry, na niewysokim obcasie kaczuszce. Tego typu buty najczęściej mają dosyć mocny ostry czubek. To buty dla kobiet ceniących styl lat 80. oraz odrobinę również lat 90.. Najlepiej wyglądają w nich kobiety o szczupłych i długich nogach. Nie wiadomo, jak długo takie kozaki damskie rzeczywiście będą w trendach, ale warto zaryzykować i kupić je do swojej szafy.

Kozaki ze skóry we wzór wężowy

Zwierzęce motywy na przykład wzory inspirowane umaszczeniem skóry węża powracają do młody co jakiś czas. Ten rok bez wątpienia należał do kozaków damskich tłoczonych we wzór węża. Warto kupić właśnie takie buty w wydaniu bardziej naturalnym, albo zdecydować się na ekstrawaganckie kozaki utrzymane w kolorystyce fioletu czy wiśni. To naprawdę bardzo odważny i ekstrawagancki element garderoby, ale przecież warto podkreślić swój styl w taki niebanalny sposób. Zakładając takie buty trzeba tylko uważać z resztą stroju. Najlepiej zakładać ja na przykład do prostych sukienek dzianinowych, które świetnie podkreślają sylwetkę.