patagonia czapka z daszkiem
Moda męska

Do czego nosić czapkę z daszkiem?

Czapki z daszkiem to bez wątpienia gadżet stosowany najchętniej przez młodzież. Co ciekawe, dawniej czapki z daszkiem kojarzyły się nam głównie z młodymi chłopcami, którzy za ich pomocą akcentowali swoją niezależność i indywidualny charakter. Jednak obecnie czapki z daszkiem pojawiły się nawet na głowach młodych dziewczyn. Wiele osób jednak ma prawdziwy problem z tym, jak i z czym skomponować czapkę z daszkiem. Wobec tego, do czego można ją nosić?

Czapka z daszkiem w wersji eleganckiej

patagonia czapka z daszkiem

Jeśli zdecydujemy się na czapkę z daszkiem, to możemy nosić ją w wersji eleganckiej! Na uwagę zasługuje tu patagonia czapka z daszkiem. Jest to bowiem model o wyjątkowo uniwersalnym designie, który można wykorzystać na wiele sposobów. Jednocześnie czapka z daszkiem może zostać skomponowana- w przypadku dziewczyn- z długą, obcisłą spódnicą, a także crop topem oraz sportowymi sneakersami. Taka stylizacja podkreśli kobiecość i zmysłowość, a jednocześnie zagwarantuje ona charakterność stylizacji. Chłopcy zaś bez problemu mogą komponować taką czapkę z koszulami i krótszymi spodenkami. Z pewnością będą się świetnie prezentować.

Czapka z daszkiem na sportowo

W przypadku patagonia czapki z daszkiem to również świetny model, który sprawdzi się w odniesieniu  do stylizacji czysto sportowych. Można ją bowiem zestawiać z tradycyjnymi spodniami od dresu i bluzą. W takiej wersji czapka ta również zaprezentuje się w sposób spektakularny i doda chłopcom jak i dziewczętom ponadczasowego wyglądu i charakteru. Warto się na tę wersję zdecydować!