dopasowana sukienka granatowa
Moda,  Moda damska

Kolorowe sukienki i spódnice na specjalne okazje

Każda specjalna okazja wymaga trzymania się zasad dress code. Oczywiście nie każdy kolor sukienki będzie odpowiedni na daną imprezę. Wesele jest szczególną okolicznością i właściwy dobór kolorów garderoby będzie wręcz wymagany. Jakie więc kolory sukienek będą idealne na taka okazję?

Fajne sukienki a barwy

Bez wątpienia ślub jest wyjątkową okazją i wymaga od nas szczególnej oprawy. Na taką imprezę potrafimy szykować się godzinami, ale to właśnie z tego powodu, iż nikt nie chce ubrać się nie odpowiednio, a w dodatku dobierając nietrafione kolory. Oczywiście biel jest wykluczona, ponieważ zarezerwowana jest dla Panny Młodej. Z drugiej jednak strony czerń raczej nie pasuje do tej okoliczności. Oczywiście jest to kolor stylowy i elegancki i można go zastosować, ale warto mieć na uwadze, że jest dosyć kontrowersyjny. Czerni nie poleca się jednak bliskim Panny Młodej. To kolor, który mogą zastosować dalsi krewni. Bardzo popularna w ostatnich latach jest „mała czarna”. Dodając czerwone szpilki i błyszczący naszyjnik, można stworzyć naprawdę wyjątkową kreację.

Sukienka kolorowa na wesele

Wybierając się na wesele warto mieć na uwadze, że krzykliwe kolory nie są zbyt dobrym pomysłem. Sukienki kolorowe na wesele nie powinny mieć odcieni neonów oraz innych tym podobnych intensywnych barw. Weselne kreacje powinny charakteryzować się różnorodnością barw. Im cieplejsza pora roku, tym bardziej można postawić na jasne kolory. Im zimniej, tym lepiej jest zdecydować się na ciemniejsze kolory sukienek.

Kolorowe spódnice a typ urody i upodobania

Kolorową spódnicę należy dobrać przede wszystkim pod własny typ urody i upodobania.. Przecież na weselu musimy się czuć dobrze i swobodnie w ubraniu, które założyliśmy. Aby podkreślić słowiańską urodę i opaleniznę, warto wybrać słodkie pastele. Czerwień i głęboka zieleń to kolory, które zdecydowanie uwydatnią atuty brunetek. Metaliczne złoto oraz srebro to także dobry pomysł, ale cekiny lepiej jest sobie odpuścić, aby nie popsuć ogólnego wrażenia.