kolorowe ubrania basic
Moda

Ubrania basic – prostota połączona z elegancją

Influencerki oraz popularne gwiazdy coraz częściej sięgają po ubrania basic. To właśnie one w ostatnim czasie są częściej noszone niż ubrania z dużą ilością wzorów, ze względu na swoją prostotę i elegancję. Pomimo, że są wygodne do łączenia z różnymi częściami garderoby, to zapewniają unikalny i ciekawy styl. Przede wszystkim w przeciwieństwie do ubrań w typie galaxy, ten styl nie wychodzi z mody i nie musisz pozbywać się go szybko z własnej szafy, ze względu na to, że jest ponadczasowy.

Czym się charakteryzuje styl basic?

Jeśli chodzi o styl basic to charakteryzuje go prostota i klasyka. Topy, bluzki oraz spodnie są zazwyczaj w neutralnych kolorach jak biel, beż oraz czerń. Jeśli chodzi o ubrania to są najczęściej wykonane z gładkich materiałów . W stylu basic liczy się minimalizm, ogranicza on do szalenia z dużą ilością neonowych czy ciężkich dodatków. Do tego stylu, który pokochały miliony blogerek, można zaliczyć najprostszy biały t-shirt, który często łączony ze zwykłą marynarką lub szykownymi spodniami, pozwala na stworzenie eleganckiego outfitu. Jednokolorowe ubrania, bez dużej ilości wzorów, pomimo prostoty, nadają oryginalności.

Kto powinien nosić ubrania basic?

Ubrania typu basic są dla każdego, bez względu na sylwetkę czy wiek. Ze względu na fakt, że są eleganckie, a także casualowe, czyli codzienne, zapewnią wygodę do pracy, a także estetyczną i ciekawą stylizację. Ubrania basic pokochały Kendall Jenner oraz Hailey Bieber, które często można zobaczyć w ubraniach w tym stylu.

Proponowane stylizacje w stylu basic

W sklepie z ubraniami nie jest trudno znaleźć ubrań w tym stylu, ze względu choćby na ich popularność. Do proponowanych stylizacji w stylu basic należą:

biały top z prostymi eleganckimi czarnymi spodniami. Zadbaj o dodatki jak czarne okulary przeciwsłoneczne oraz złote delikatne kolczyki. Pamiętaj o minimalizmie, że tu nie ma co przesadzać z dużą ilością dodatków.

biały t-shirt, gładka jednokolorowa w neutralnym kolorze marynarka i jeansowe spodnie. Ten outfit świetnie sprawdzi się do pracy, jak i na wyjścia ze znajomymi.